Головна
» Бренди

Бренди

Eltra Transformatoren

Eltra Transformatoren GMBH – німецька компанія, що спеціалізується на виробництві одно- і трифазних трансформаторів безпеки, управління, розв’язки і енергозбереження. Також виробляє дроселі і випрямні елементи для розподільних шаф, розподільних щитів / енергоустановок і машинобудування.

Перейти

ABB

ABB – всесвітньо відома швейцарська компанія, що спеціалізується в таких областях, як електротехніка, енергетика та інформаційні технології. Компанія була заснована в 1988 році і має філії більш ніж в 100 країнах світу.

Перейти

Baumer

Baumer – відомий швейцарський виробник датчиків і сенсорного обладнання для багатьох галузей промисловості. Основні принципи компанії – це досвід і прогрес в технологіях, а також стабільність і надійність.

Перейти

Burkert

Німецький концерн Burkert – один з найбільших виробників арматури і пневматичної автоматики. Сьогодні продукція охоплює набагато більший асортимент і включає: електромагнітні клапани, мікроклапани і насос, технологічний і регулює клапани, регулятори масової витрати, електродвигунні клапани та інші.

Перейти

Eaton

Eaton – світовий гігант у виробництві гідравлічних систем, пневматики, електроніки, систем управління, управління рухом і запчастин для автомобілів. Компанія пропонує нескінченну кількість рішень для управління механічної, електричної і механічної енергією.

Перейти

EBM-Papst

Компанія EBM-Papst була заснована в 1963 році і на сьогоднішній день є провідним світовим виробником вентиляторів і двигунів, законодавцем в області високоефективних ЄС-технологій.

Перейти

Eltra

Eltra – італійська компанія, один зі світових лідерів з виробництва енкодерів і датчиків. Вона була заснований в 1985 році і зараз виробляє більше 15 000 найменувань продукції. Компанія має заводи в Італії та в Словаччині.

Перейти

Eltra Sistemi

ELTRASISTEMI – італійський виробник обладнання для кодування магнітних карт для різних галузей промисловості. Він пропонує рішення, здатні інтегрувати 4 різних технології: штрих-код, магнітну, RFID і чіп. Основні філії: ELTRA PARKING, ELTRA MOTORWAYS, ELTRA TRANSIT і ELTRA DIGITALHEADS.

Перейти

EMOTRON

CG Drives & Automation (Emotron AB) – швейцарська компанія, що спеціалізується на розробці і виробництві устаткування для керування, контролю і регулювання приводів з електродвигунами.

Перейти

IFM Electronic

IFM Electronic спеціалізується на застосуванні передових електронних технологій для створення інноваційних та ефективних рішень для промислового управління.

Перейти
Выбор валюты
UAH Українська гривня